Supernavigator.sk - Slovensko a mapy

Predstavenie spoločnosti Supernavigator

Supernavigator s.r.o. je prevádzkovateľom serveru www.supernavigator.sk pre Slovenskú republiku

Supernavigator je internetový katalóg firiem a organizácií, poskytujúci návštevníkom možnosť vyhľadávať rýchlo a prehľadne podnikateľské subjekty podľa ich obchodného mena, alebo podľa ponúkaných tovarov a služieb. Okrem toho systém zahŕňa vyhľadávanie ulíc, miest a obcí, ako aj neziskových organizácií, bankomatov, múzeí, kultúrnych pamiatok, podujatí a akcií až po inzerciu nehnuteľností. To všetko na aktívnych mapách štátu a všetkých slovenských miest.

Aj napriek svojej krátkej histórii (server bol spustený 1. mája 2002) Supernavigator získal vysokú návštevnosť a ponúka svoje služby už tisícom klientov. Naše služby sa neobmedzujú len na náš server, ale ponúkame klientom aj hotové riešenia pre ich webové stránky.

Ponúkané služby

Zaradenie do katalógu na stránke Supernavigator

Základnou službou, ktorú ponúkame, je zaradenie Vašej firmy (so všetkými pobočkami) do našej databázy, vytvorenie jej profilu s informáciami ako sú kontaktné údaje, popis, otváracie hodiny, oblasti pôsobenia, cenník, fotografie, pozícia na mape (ako aj zobrazenie celej siete Vašich pobočiek), odkaz na Vašu skutočnú webovú stránku, atď.

Všetky tieto údaje máte možnosť ponúknuť svojim zákazníkom v 5 jazykoch (slovenčina, čeština, angličtina, nemčina a maďarčina).

Okrem toho bude Váš profil automaticky figurovať aj na mestských portáloch ako je napríklad Bratislava (www.bratislava.sk), Prešov, Pezinok, Košice, Nové Zámky, Trenčín, ale aj www.imhd.sk a iných (jednáme o spolupráci s ďalšími portálmi).

Všetky Vaše údaje budete mať možnosť kedykoľvek aktualizovať online pomocou Vám prideleného uživatelského mena a hesla.

Bližšie informácie nájdete v sekcii registrácia.

Vlastná webová stránka

V prípade, že nemáte vlastnú webovú stránku, u nás vytvorený profil sa dá použiť ako Vaša internetová prezentácia s adresou www.moja-firma.s-n.sk alebo iba moja-firma.s-n.sk s možnosťou nadizajnovania podľa Vašich požiadaviek.

Mapové riešenia pre Vašu stránku

Naša firma ponúka množstvo mapových riešení a ďalšie sme na podnet požiadaviek našich klientov pripravený vyrobiť.

Ponúkame Vám rôzne varianty, ktoré môžu byť vložené do Vašej stránky:

Mapa k jednej pozícii

Táto mapa zobrazuje zaregistrovaný objekt na mape a je zahrnutá v cene základnej registrácie. Rozmer, tvar a ovládacie rozhranie môže byť prispôsobené Vašej stránke.

Príklad na www.nay.sk

Mapa s viacerými pozíciami

Tento druh mapy umožňuje zobrazovať viacero objektov súčasne, s možnosťou vyhľadávať, triediť a zobrazovať informácie o týchto objektoch.

Vyhľadávať sa dajú objekty podľa mena alebo zaradenia v kategórii. Triediť a zobrazovať sa dajú podľa mena, adresy, alebo prevádzky ktoré sú práve otvorené. A nakoniec možnosť zobraziť profil zvoleného objektu.

Samozrejmosťou je možnosť pridať modul na vyhľadávanie ulíc a miest. Tento modul sa ponúka aj ako samostatná služba.

Príklad: www.csob.sk (Pobočky a bankomaty), alebo riešenie s novou mapou na www.vub.sk

Možnosť vytvárania si vlastných pozícií

Ďalšou službou, ktorú Vám ponúkame, je systém na vytváranie si vlastných pozícií a možnosť zobraziť ich na mape vo vašej webovej prezentácii, poslať mapu mailom, alebo ich vytlačiť a prezentovať v tlačenej podobe.

Rozmer, tvar a ovládacie rozhranie mapy môže byť prispôsobené Vašim požiadavkám.

Túto službu využíva napríklad www.education.sk