Supernavigator.sk - Slovensko a mapy

slovenčina čeština english deutsch magyarul

BILLA

Adresa:

Fraňa Kráľa, 977 01 Brezno

Webpage:

www.billa.sk

Platobné karty:

MasterCard
MasterCard
Visa
Visa
Ticket Restaurant
Ticket Restaurant
Cheque dejéuner
Cheque dejéuner
Maestro
Maestro
American Expres
American Expres
Visa Electron
Visa Electron
Diners Club
Diners Club
MasterCard Electro
MasterCard Electro
DOXX
DOXX
Otváracie hodiny
Pondelok - Sobota07:00 - 20:00
Nedeľa08:00 - 19:00

Ďalšie služby:

Parkovisko
Parkovisko

Fotografie:

BILLABILLABILLABILLA

Popis:

BILLA s.r.o.

Aktivity firmy BILLA s.r.o. v Slovenskej republike začali 25.11.1993 otvorením prvej filiálky v Trnave. V súčasnosti je s 87 predajňami na dosah ruky svojim zákazníkom naozaj po celom Slovensku.

Podiel potravinárskeho sortimentu je približne 80 %, pričom veľký dôraz je kladený na čerstvé potraviny. Oddelenie čerstvého tovaru, lahôdok, ovocia a zeleniny a samoobslužné oddelenie mäsa a mäsových výrobkov prináša každodenne čerstvý tovar najvyššej kvality. Dôkazom neustále rastúcej kvality je vysoký podiel predaja ovocia a zeleniny, kde je na čerstvosť a kvalitu kladený mimoriadny dôraz. V snahe ponúknuť zákazníkom kvalitné výrobky vo výhodných cenách zaviedla sieť Billa vo svojich predajniach vlastnú značku Clever. Producentmi značky Clever sú pre väčšinu výrobkov slovenskí výrobcovia, ktorý sú schopní dodržiavať všetky kvalitatívne predpisy. Dôraz sa kladie najmä na obsah výrobkov a nie na drahé obaly, čo zaručuje cenovú konkurencieschopnosť značky Clever s podobnými tovarmi predávanými v diskontných predajniach. V sieti predajní BILLA nájdete aj širokú ponuku výrobkov racionálnej výživy a DIA výrobkov. Neposledné miesto majú u nás aj biopotraviny, ktoré sú vyrobené v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom. Pri ich výrobe neboli použité žiadne chemické hnojivá, syntetické látky, chemické konzervanty, umelé farbivá ani geneticky modifikované organizmy.

Od konca septembra 2002 funguje v sieti BILLA zákaznícky vernostný systém BILLA klub. Výhodami členov BILLA klubu sú špeciálne zľavy, získanie bodov za každý nákup a ich využitie na kúpu bonusových výrobkov, ktoré sú členom BILLA klubu ponúkané s výraznou zľavou. Zvyšné body si môžu zákazníci zameniť za poukážky na zľavy pri nákupe. Pred dvoma rokmi otvorila BILLA svoje logistické centrum, ktoré zabezpečuje pre všetky predajne BILLA rýchlu dodávku a je zárukou zachovania kvality a čerstvosti tovaru. Spoločnosť BILLA sa postupne na Slovensku vypracovala na supermarketového lídra. Dobrá poloha predajní v mestách, sortimentná pestrosť i kvalita tovaru, kultivovaná komunikácia so zákazníkmi cez reklamu, akcie, zákaznícke karty aj priamy kontakt v predajni – to sú popri zamestnancoch základy úspešného rozvoja obchodu BILLA na Slovensku.

Zobraziť pobočky na mape:

BILLA (90)

Pozícia:

Po kliknutí do mapy pravým tlačítkom myši sa vzdialite,
kliknutím alebo potiahnutím výseku ľavým tlačítkom myši sa priblížite,
podržaním klavesy Ctrl a ťahaním mapy myšou sa môžete posúvať.

Zaradený v kategórii:

  1. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne potraviny, gastronómia potraviny všetky
  2. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne supermarkety, hypermarkety billa

Poslať mailom:

Od (vaše meno):

Komu (e-mail):

Komentár:

Mail bol úspešne odoslaný!