Supernavigator.sk - Slovensko a mapy

slovenčina čeština english deutsch magyarul

Šport Rysy

Adresa:

Nám. sv. Egídia 77, 058 01 Poprad

Telefón:

+421 52 77 23 252

Webpage:

www.sportrysy.sk

Fotografie:

Šport RysyŠport RysyŠport RysyŠport RysyŠport RysyŠport Rysy

Popis:


Vitajte v oddelení turistika, horolezectvo, outdoor. Zdravíme všetkých priateľov, nadšencov a fanatikov pobytu v prírode v akomkoľvek ročnom období a za akýchkoľvek podmienok. U nás nájdete všetko pre váš bezpečný pobyt a pohodlný pohyb voľnou krajinou, cestou - necestou , pralesom aj divočinou a maličkosti pre život pod vodou. Jednoducho povedané, cítime sa pohodlne a príjemne, ak sa netrasieme zimou, nepotíme sa a máme nohy v teple a suchu. Tento stav vznikne vtedy, keď teplo, ktoré vytvoríme a tepelné straty sú v rovnováhe. Ak to chceme dosiahnuť, musíme sa obliecť a obuť do vhodného systému oblečenia, ktorý zodpovedá predpokladanej aktivite a počasiu. Moderný systém oblečenia sa skladá najčastejšie z troch vrstiev - sacia vrstva, izolačná a vrchná vrstva, ktorá slúži ako ochrana proti vplyvom počasia. Jednou z najzákladnejších podmienok bezpečného pohybu v teréne je vhodná turistická obuv.

V snahe poskytnúť našim zákazníkom čo najväčšie pohodlie a komplexnosť pri nákupe, sme pre Vás vytvorili nové oddelenie - ODDELENIE ŠPORTOVEJ OBUVI, MÓDY A ŠPORTOVÝCH POTRIEB, v ktorom Vás srdečne a radi privítame.
Celoročne je našim prianím zabezpečiť Vám možnosť širokého výberu športovej obuvi a oblečenia určeného na šport a voľný čas.

Šport Rysy Vám ponúka široký výber najkvalitnejšieho materiálu pre vyznavačov "snežných športov". Výstroj pre:

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE
BEŽECKÉ LYŽOVANIE
BACK COUNTRY
TELEMARK
VYSOKOHORSKÉ LYŽIARSKE TÚRY
Samozrejme v našej ponuke nechýbajú doplnky: lyžiarske okuliare, vosky, ochranné prilby , kvalitné oblečenie. Všetko od renomovaných producentov. Naši predavači sa každoročne zúčastňujú testov výstroje a radi Vám sprostredkujú svoje pozitívne aj negatívne pocity pri používaní výrobkov rôznych značiek.

V oddelení Board & Inline sme pre Vás pripravili ponuku pre vyznávačov snowboardingu, inline - korčuľovania na kolieskových korčuliach, skateboardingu a mikro kolobežiek. Pomôžeme Vám vybrať správnu športovú výstroj a samozrejme Vás oblečieme od hlavy až po päty v duchu " in a cool".

Milí tenisoví a squashoví priaznivci, vítame Vás v našom tenisovom oddelení. Rozvoj tenisu je podmienený vývojom nových technológií. Cieľom väčšiny týchto technologických noviniek pri tenisovej a squashovej výstroje je pomôcť hráčovi zlepšiť jeho výkon. Svetový tenisový výrobcovia sa pri týchto inováciách zameriavajú nielen na špičkových hráčov, ale i na bežného rekreačného hráča.

Pozícia:

Po kliknutí do mapy pravým tlačítkom myši sa vzdialite,
kliknutím alebo potiahnutím výseku ľavým tlačítkom myši sa priblížite,
podržaním klavesy Ctrl a ťahaním mapy myšou sa môžete posúvať.

Zaradený v kategórii:

  1. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne odevy, textil, obuv, šperky, koža, doplnky odevy a obuv odevy, športové
  2. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne odevy, textil, obuv, šperky, koža, doplnky odevy a obuv obuv, športová
  3. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport bicykle, cyklistické potreby
  4. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport turistické a tábornícke potreby
  5. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport lyže a lyžiarske potreby
  6. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport športové potreby
  7. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport športové odevy

Poslať mailom:

Od (vaše meno):

Komu (e-mail):

Komentár:

Mail bol úspešne odoslaný!