Supernavigator.sk - Slovensko a mapy

slovenčina čeština english deutsch magyarul

Šport Rysy

Adresa:

Nám. sv. Egídia 77, 058 01 Poprad

Telefón:

+421 52 77 23 252

Webpage:

www.sportrysy.sk

Fotografie:

Šport RysyŠport RysyŠport RysyŠport RysyŠport RysyŠport Rysy

Popis:


Vitajte v oddelení turistika, horolezectvo, outdoor. Zdravíme všetkých priateľov, nadšencov a fanatikov pobytu v prírode v akomkoľvek ročnom období a za akýchkoľvek podmienok. U nás nájdete všetko pre váš bezpečný pobyt a pohodlný pohyb voľnou krajinou, cestou - necestou , pralesom aj divočinou a maličkosti pre život pod vodou. Jednoducho povedané, cítime sa pohodlne a príjemne, ak sa netrasieme zimou, nepotíme sa a máme nohy v teple a suchu. Tento stav vznikne vtedy, keď teplo, ktoré vytvoríme a tepelné straty sú v rovnováhe. Ak to chceme dosiahnuť, musíme sa obliecť a obuť do vhodného systému oblečenia, ktorý zodpovedá predpokladanej aktivite a počasiu. Moderný systém oblečenia sa skladá najčastejšie z troch vrstiev - sacia vrstva, izolačná a vrchná vrstva, ktorá slúži ako ochrana proti vplyvom počasia. Jednou z najzákladnejších podmienok bezpečného pohybu v teréne je vhodná turistická obuv.

V snahe poskytnúť našim zákazníkom čo najväčšie pohodlie a komplexnosť pri nákupe, sme pre Vás vytvorili nové oddelenie - ODDELENIE ŠPORTOVEJ OBUVI, MÓDY A ŠPORTOVÝCH POTRIEB, v ktorom Vás srdečne a radi privítame.
Celoročne je našim prianím zabezpečiť Vám možnosť širokého výberu športovej obuvi a oblečenia určeného na šport a voľný čas.

Šport Rysy Vám ponúka široký výber najkvalitnejšieho materiálu pre vyznavačov "snežných športov". Výstroj pre:

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE
BEŽECKÉ LYŽOVANIE
BACK COUNTRY
TELEMARK
VYSOKOHORSKÉ LYŽIARSKE TÚRY
Samozrejme v našej ponuke nechýbajú doplnky: lyžiarske okuliare, vosky, ochranné prilby , kvalitné oblečenie. Všetko od renomovaných producentov. Naši predavači sa každoročne zúčastňujú testov výstroje a radi Vám sprostredkujú svoje pozitívne aj negatívne pocity pri používaní výrobkov rôznych značiek.

V oddelení Board & Inline sme pre Vás pripravili ponuku pre vyznávačov snowboardingu, inline - korčuľovania na kolieskových korčuliach, skateboardingu a mikro kolobežiek. Pomôžeme Vám vybrať správnu športovú výstroj a samozrejme Vás oblečieme od hlavy až po päty v duchu " in a cool".

Milí tenisoví a squashoví priaznivci, vítame Vás v našom tenisovom oddelení. Rozvoj tenisu je podmienený vývojom nových technológií. Cieľom väčšiny týchto technologických noviniek pri tenisovej a squashovej výstroje je pomôcť hráčovi zlepšiť jeho výkon. Svetový tenisový výrobcovia sa pri týchto inováciách zameriavajú nielen na špičkových hráčov, ale i na bežného rekreačného hráča.

Pozícia:

Po kliknutí do mapy pravým tlačítkom myši sa vzdialite,
kliknutím alebo potiahnutím výseku ľavým tlačítkom myši sa priblížite,
podržaním klavesy Ctrl a ťahaním mapy myšou sa môžete posúvať.

Zaradený v kategórii:

  1. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne odevy, textil, obuv, šperky, koža, doplnky odevy a obuv obuv, športová
  2. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne odevy, textil, obuv, šperky, koža, doplnky odevy a obuv odevy, športové
  3. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport lyže a lyžiarske potreby
  4. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport športové potreby
  5. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport športové odevy
  6. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport bicykle, cyklistické potreby
  7. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne šport, zábava, hobby, chovatelia šport turistické a tábornícke potreby

Poslať mailom:

Od (vaše meno):

Komu (e-mail):

Komentár:

Mail bol úspešne odoslaný!