Supernavigator.sk - Slovensko a mapy

slovenčina čeština english deutsch magyarul

Tenzoterma s.r.o.

Adresa:

Topoľčianska 19, 851 05 Bratislava

Telefón:

+421 2/ 63 811 295
+421 2/ 63 822 363

Fax:

+421 2/ 63 822 363

Popis:

Tenzoterma s. r. o.


Firma Tenzoterma, založená v r. 1993, sa zameriava na výrobu hladinomerov, tlakomerov, teplomerov a meračov prietoku pre priemyselné aplikácie. Naše výrobky domácej produkcie sú chránené autorským osvedčením a svojimi vlastnosťami predstavujú európsky a svetový štandard za neporovnateľne výhodnejšie ceny.

Náš nosný výrobný program tvoria hladinomery, tlakomery, teplomery a merače prietoku pre priemyselné aplikácie so štandardným prúdovým alebo napäťovým výstupom. Hladinomery a tlakomery sú založené na tenzometrickom princípe s použitím senzorov americkej firmy MOTOROLA, teplomery na teplotne závislom odpore Pt100. Elektronické obvody prevodníkov sú vyrábané hybridnou technológiou klasických súčiastok a súčiastok pre SMD montáž. Výsledkom sú malé rozmery, veľké funkčné možnosti a vysoká spoľahlivosť. Za zmienku stojí aj možnosť napájania pri nižšom napätí, a to už od 8V. Pri kalibrácii snímačov sú použité tlakové normály overené metrologickým ústavom.

Najdôležitejšími parametrami sú presnosť, teplotná stálosť, spoľahlivá tesnosť a odolnosť voči zatečeniu. Na zabezpečenie požadovaných vlastností uskutočňujeme pri výrobe a nastavovaní teplotnú kompenzáciu ofsetu, zisku a linearizáciu výstupného signálu. Mechanická časť je zabezpečená dvojakou tesnosťou. Leštený nerezový materiál, tvoriaci obal sondy, zabezpečuje výrobkom dlhú životnosť, spoľahlivú ochranu a pekný vzhľad.

Okrem uvedených výrobkov poskytujeme ako subdodávku zobrazovacie zariadenia s možnosťou sledovania a riadenia technologických procesov. Pre zabezpečenie vysokej spoľahlivosti a ochrany voči statickej elektrine a indukovaným napätiam dodávame tiež prepäťové ochrany.

Úspešné používanie našich hladinomerov, tlakomerov a teplomerov na mnohých miestach na Slovensku i v zahraničí je známkou kvality. Na svojej dlhoročnej výrobno-vývojovej ceste sme získali veľa cenných skúseností.

Chceme byť aj Vaším spoľahlivým a rýchlym dodávateľom požadovaných výrobkov pre Vaše potreby.

Pozícia:

Po kliknutí do mapy pravým tlačítkom myši sa vzdialite,
kliknutím alebo potiahnutím výseku ľavým tlačítkom myši sa priblížite,
podržaním klavesy Ctrl a ťahaním mapy myšou sa môžete posúvať.

Zaradený v kategórii:

  1. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup predajne stroje, prístroje, nástroje, pomôcky prístroje, technika regulačná technika
  2. výroba, spracovanie elektro, hw, sw elektrotechnické stroje a zariadenia meracia a regulačná technika
  3. stavebníctvo predaj vybavenie hrubej stavby voda, plyn, kúrenie kúrenie teplomery
  4. stavebníctvo predaj vybavenie hrubej stavby vzduchotechnika regulačné prístroje
  5. predajne, veľkoobchod, distribúcia, výkup vybavenie, zariadenie prevádzok prevádzky pre služby obyvateľstvu meracia a regulačná technika
  6. strojárstvo všeobecné strojárstvo predaj nástroje a náradie meradlá

Poslať mailom:

Od (vaše meno):

Komu (e-mail):

Komentár:

Mail bol úspešne odoslaný!